Penki
EN  RU

2018 m. Gegužės 21 d., Pirmadienis
  

VaizdasGarsasGrafikaTiesioginė transliacija
Paieška:  
Apie medijos centrą Paslaugos 
 
 
„Medijos centras“ – moderniausias informacijos pateikimo būdas

„Medijos centras“ – internetinio portalo penki.lt skyrius dėl naujų vaizdo siužetų ir tiesioginių transliacijų internetu kasdien sulaukiantis vis daugiau lankytojų.

Šiuolaikinio pasaulio nebeįsivaizduojame be televizijos ir vaizdo transliacijų. Vaizdas jau seniai tapo labai svarbia mūsų kasdienybės dalimi ne tik buityje, bet ir darbe bei versle – vaizdo transliacijas žiūrime ne tik per televiziją, tam jau pasitelkėme ir mobiliuosius telefonus bei internetą. Tad nenuostabu, kad vaizdinės komunikacijos priemonės, tokios kaip televizija, populiarumu gerokai lenkia bet kurią kitą informacijos perdavimo priemonę – laikraštį, radiją ar pan.

UAB „Penki kontinentai“ jau prieš keletą metų numatė skaitmeninių TV transliacijų rinkos augimą ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Tuomet buvo įkurta moderni, aukščiausios kokybės įranga aprūpinta skaitmeninė TV studija, teikianti visas vaizdo-garso gamybos ir transliacijų internetu paslaugas.

„Penki: medijos centras“ siūlo unikalią galimybę pažiūrėti aukštos kokybės (1 Mb/s) vaizdo siužetus ir vaizdo transliacijas internete. Optinio interneto „Skynet“ klientai tuo jau įsitikimo. „Medijos centre“ galima rasti aktualiausios ir naujausios informacijos iš Lietuvos politikos, verslo, ekonomikos, IT, nekilnojamojo turto, kultūros temomis. Prie vaizdo siužeto yra pridedamas trumpas straipsnelis, atpasakojantis pagrindinį reportažo turinį, taip pat galima rasti su tema susijusių vaizdo reportažų.

Puiki galimybė mūsų klientams saugoti ir transliuoti televizijos, radijo stočių laidas, garso bei vaizdo įrašų studijų darbus „Medijos saugykloje“. Didelė talpa ir šviesolaidinis internetas leis lankytojams pristatyti Jūsų medžiagą aukščiausia kokybe.

Jei Jūsų įmonė ar organizacija ruošiasi konferencijai, susitikimui, seminarui, tiesioginė transliacija internetu – puiki galimybė parodyti svarbius įvykius. Interneto tinklo kameros gali būti naudojamos ir nuotoliniam vaizdo stebėjimui, taip pat apsaugai užtikrinti, transporto eismui stebėti, virtualių konferecijų rengimui ar produktų pristatymui. Jūsų puslapyje galima įdiegti vaizdo leistuvą (angl. player), kuris iš karto rodytų norimą vaizdą. Atliekamas filmuotos medžiagos montažas, o filmas įrašomas į laikmeną arba saugomas „Medijos saugykloje“.

Renginiai gali būti ne tik filmuojami, bet ir fotografuojami skaitmeniniu būdu, t. y. nuotrauka daroma kas kelias minutes. „Web kameros“ skyrelyje galima pristatyti medžiagą iš įvairių renginių, konferencijų, parodų (InfoBalt, Balt IT&T ir kt.).

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ naudoja „Axis“ firmos tinklo vaizdo kameras. Naujausios technologijos, lengvai valdomos ir aukštos vaizdo kokybės tinklo kameros leidžia nuotoliniu būdu spręsti kontrolės, verslo valdymo ir saugumo klausimus. Tinklalapyje www.penki.lt galite įvertinti aukštą filmavimo kokybę (Renginių centro terasos kamera).

„Penki kontinentai“ garantuoja didelės rezoliucijos vaizdą be kokybės praradimo įrašant į laikmeną, saugų nuotolinį prisijungimą ir valdymą per internetą. Yra galimybė gauti aliarmo pranešimus į elektroninį paštą, be to galimybė objektus stebėti realiu laiku, o medžiagą įrašyti iš bet kurios vietos.

Smulkesnės informacijos galite rasti tinklalapyje www.penki.lt arba rašykite mums elektroniniu paštu sales@5ci.lt.

Malonių įspūdžių su „Medijos centru“.